SUMAŽINKITE ŠILDYMO IŠLAIDAS

Tikriausiai nesuklysime teigdami, jog vienas svarbiausių apšiltinimo aspektų yra ekonominė nauda, kadangi apšiltintas ir sandarus būstas ilgiau išlaiko šilumą, o dėl to atitinkamai mažėja šildymo kaštai. Apšiltinti namai yra ir  šiltesni, bet ir sausesni, kai fasadas atnaujinamas, padengiamas apdailos medžiagomis ( dekoratyvinio tinko struktūra, klinkerio plytelės) tokie namai jau savaime tampa jaukesni bei pakyla jų rinkos vertė

APŠILTINTO NAMO PAVYZDYS

Namo apšiltinimo pilkuoju polistirolu darbų eiga.

PRIVAČIŲ NAMŲ RENOVACIJOS NAUDA

Apšiltinti galima ne tik nuosavą namą, bet ir daugiabutį. Darbų eiga beveik identiška. Tačiau reiktų žinoti, kad senos statybos namai gali būti šiltinami iš lauko ir iš vidaus, o naujos statybos namai dažniausiai šiltinami tik iš išorės. Labai svarbu žinoti, jog šiltinant iš vidaus gali susidaryti kondensatas kuris drėkins sieną. Toks poveikis nepageidaujamas ir vengtinas.
Namų apšiltinimui gali būti naudojamos skirtingos medžiagos – tai termoputos, akmens vata, polistireno putos. Akmens vatos gaminiai turi pranašumą, nes akmens vata yra, visiškai nedegi. Šiltinimui skirtos medžiagos, visų pirma, turi būti stabilios, pasižymėti gera šilumine varža, jos turi visiškai užpildyti oro tarpus sienose bei sustabdyti oro cirkuliaciją juose, taipogi, šios medžiagos turi nepraleisti drėgmės, nedidinti savo tūrio sienose ir praleisti garus, kadangi sienos turi „kvėpuoti“.

 
Tel.nr +370 678 03199

PASTATŲ  RENOVACIJOS DARBAI

Visoje Lietuvoje teikiame pastatų apšiltinimo paslaugas. Tiek individualiams namams tiek daugiabučiams. Sudarome sąmatas, surenkame medžiagas.
Tel.nr +370 678 03199

RENOVUOTI GYVENAMIEJI NAMAI

Nepamirškite, kad profesionaliai ir kokybiškoms medžiagomis apšiltinti namai, ilgalaikė investicija į šiltus ir jaukius namus. Skambinkite jau dabar : Tel.nr +370 678 03199